Zmień miasto
Teatr Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kagyuma

Kagyuma

(Teatr Muzyczny, Łódź)

Kagyuma
 

Opis spektaklu

W ramach cyklu Off-Północna Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza na piąty koncert programu „Otwarta scena przy Północnej”, przeznaczonego dla młodych twórców i wykonawców, którzy chcieliby pokazać swoje umiejętności szerszej publiczności. Kolejnym zespołem, który zaprezentuje się na scenie teatru, będzie KAGYUMA.

KAGYUMA to zespół czterech energetycznych kobiet, których wspólną misją jest wciągnięcie słuchacza w eteryczny świat dźwięków dopełnianych ciszą. Ich głównym źródłem inspiracji jest minimalizm, muzyka jazzowa, skandynawska i etniczna, a głównym środkiem wyrazu - głos w połączeniu z różnorodnym instrumentarium. Zespół wykorzystuje rozmaite techniki wokalne, które pozwalają na wykreowanie nowego, bogatego świata muzycznego.

Zespół tworzą: Kama Salach - Ka, Agata Majewska - Ag, Julia Kulpa - YU, Marta Mackiewicz - MA. Spotkały się w 2014 roku. Mają na swoim koncie wiele wyróżnień i osiągnięć m.in. Nagrodę Trytona dla największej osobowości artystycznej z 46. Festiwalu Fama w Świnoujściu; Nagrodę Główną Festiwalu Ballady i Piosenki Filmowej w Toruniu; I Nagrodę Przeglądu Piosenki Filmowej i Musicalowej we Wrocławiu; Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Interpretacji Piosenki Aktorskiej w Bydgoszczy; są finalistkami 37.Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Były również uczestniczkami 11 edycji programu Must Be The Music.

Wykonawcy:

Kama Salach - wokal, instr. klawiszowe, instr. perkusyjne

Agata Majewska - wokal, instr. perkusyjne, dzwonki

Julka Kulpa - wokal, tank drum, kalimba, przeszkadzajki

Marta Mackiewicz - wokal, instr. klawiszowe, dzwonki

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama