Aktualności - Taniec

Półfinalista "You Can Dance" poprowadzi warsztaty taneczne

2015-06-09 14:26:06 | Łódź

Miachał Przybyła, uczetnik programu "You Can Dance" po kilkumiesięcznej przygodzie w telewizyjnym show, odwiedza Łódź, aby poprowadzić intensywne, 2-godzinne Warsztaty Tańca Współczesnego, które odbędą się 13 czerwca 2015 r., w godz. 12.00-14.00 w Studio Tańca i Fitness Reaktywacja.

Dla wszystkich miłośników tańca współczesnego, jazzu lub technik modern jest to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się ze wschodzącą gwiazdą, nauczyć się czegoś nowego albo zwyczajnie zdobyć upragniony autograf.

Organizatorzy warsztatów, ze względu na popularność tancerza, przewidują tłumy na sali treningowej, dlatego już teraz trwają zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona. Na portalach społecznościowych grupują się również młodzi fani artysty, którzy z niecierpliwością czekają na jego przyjazd.
 
Warsztaty Tańca Współczesnego
Studio Tańca i Fitness Reaktywacja, Plac Wolności 12, 3 piętro, Łódź
13 czerwca 2015 r., godz. 12:00-14:00


ip

Słowa kluczowe: warsztaty tańca współczesnego łódź michał przybyła zapisy you can dance warsztaty taneczne
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Warto przeczytać
Warsztaty taneczne z tancerzami Beyonce, Ushera i Justina Timberlake
Warsztaty taneczne z tancerzami Beyonce, Ushera i Justina Timberlake 2015-06-08 12:51:47

Topowi choreografowie z całego świata, warsztaty taneczne, imprezy towarzyszące i pokazy z udziałem światowej klasy tancerzy - to wszystko podczas Fair Play Dance Camp 2015.

Kiedy oni tańczą nie możesz obojętnie patrzeć [WIEDO]
Kiedy oni tańczą nie możesz obojętnie patrzeć [WIEDO] 2015-07-27 10:06:06

Piosenka „Shut Up and Dance” grupy Walk the Moon ma już ponad 5 milionów wyświetleń!

Zobacz także
Pier(w)si na kursach - nowe kursy tańca!
Pier(w)si na kursach - nowe kursy tańca! 2017-04-11 11:27:35

Poznaj świetnych ludzi, spędź aktywnie czas i skorzystaj z naszej WIOSENNEJ PROMOCJI, dzięki której możesz zyskać aż 50 zł!

Mistrzostwa Polski w Boogie Woogie i Rock and Rollu akrobatycznym już niebawem!
Mistrzostwa Polski w Boogie Woogie i Rock and Rollu akrobatycznym już niebawem! 2017-03-21 08:56:51

Mistrzostwa Polski to turniej eliminacyjny do Mistrzostw Świata i Europy 2017, a również największa taka impreza w kraju, która po raz pierwszy w tej formule zagości w Warszawie.

Esencja wiosny w Akademii Tańca Esens
Esencja wiosny w Akademii Tańca Esens 2017-03-17 08:15:22

Ciekawą i tanią ofertę na tle innych szkół tańca we Wrocławiu ma Akademia Tańca ESENS.

Ostatnio czytane
Warsztaty taneczne z tancerzami Beyonce, Ushera i Justina Timberlake
Warsztaty taneczne z tancerzami Beyonce, Ushera i Justina Timberlake 2015-06-08 12:51:47

Topowi choreografowie z całego świata, warsztaty taneczne, imprezy towarzyszące i pokazy z udziałem światowej klasy tancerzy - to wszystko podczas Fair Play Dance Camp 2015.

Kiedy oni tańczą nie możesz obojętnie patrzeć [WIEDO]
Kiedy oni tańczą nie możesz obojętnie patrzeć [WIEDO] 2015-07-27 10:06:06

Piosenka „Shut Up and Dance” grupy Walk the Moon ma już ponad 5 milionów wyświetleń!

Popularne
Kiedy oni tańczą nie możesz obojętnie patrzeć [WIEDO]
Kiedy oni tańczą nie możesz obojętnie patrzeć [WIEDO] 2015-07-27 10:06:06

Piosenka „Shut Up and Dance” grupy Walk the Moon ma już ponad 5 milionów wyświetleń!

Warsztaty z tancerzami Justina Timberlake
Warsztaty z tancerzami Justina Timberlake 2014-08-13 09:31:18

Warsztaty z tancerzami Justina Timberlake'a w dzień przed jego pierwszym koncertem w Polsce? Tak to możliwe! Zapraszamy na Twenty Twenty Master Class Series.

Akademia Tańca Esens