Sztuka

Koncert "Symphonica" w Łódzkim Teatrze Muzycznym

  • 2017-03-10
  • Teatr Muzyczny w Łodzi, Północna 47/51, Łódź

Opis

Już 10 marca 2017, w łódzkim Teatrze Muzycznym będzie można wysłuchać i obejrzeć Symphonicę. Widowisko multimedialne z gościnnym udziałem Małgorzaty Ostrowskiej to pierwsze w Polsce widowisko z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep PurpleAC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith, Soundgarden, Nightwish. Jest to podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań, w którym potęga elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej.

Mapa

Ostatnio czytane
Życie obrazem pisane
Życie obrazem pisane

Dzielenie się przeżyciami, wrażeniami, emocjami jest zakorzenione głęboko w ludzkiej naturze. Co do tego, że pokazywanie swoich fotografii innym sprawia ogromną satysfakcję nie może być wątpliwości.

Freestylowy Ratusz
Freestylowy Ratusz

Setki zielonych balonów, bannery, żółte taśmy, taniec i muzyka – w takich warunkach, 15 lipca, w sali sesyjnej cieszyńskiego Ratusza odbywało się spotkanie wolontariuszy Festiwalu Kultury Freestylowej i Ekstremalnej znanego jako Freestyle City Festival z wiceburmistrzem Cieszyna, Janem Matuszkiem.

Popularne
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Depeszowcy kontra depesze
Depeszowcy kontra depesze

Tutaj każdy chce mieć swój dekalog. Każdy depesz, względnie depeszowiec wiesza go potem na ścianie, obok mnóstwa tłustych, cudownie odbijających światło, wycałowanych i w

Konkurs Ziaja