Zmień miasto
Sztuka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

'Motyw Ukryty" - Izabela Maciejewska

Kiedy2017-05-13
Do kiedy2017-05-27
GdzieGaleria Imaginarium, ŁDK, ul. Traugutta 18
Łódź
'Motyw Ukryty" - Izabela Maciejewska

Wystawa Izabeli Maciejewskiej w Galerii Imaginarium to gratka nie tylko dla miłośników sztuki współczesnej, którzy lubią być aktywizowani przez artystów, ale również dla wnikliwych badaczy sztuki dawnej, bowiem punktem wyjścia dla artystki stała się tu grafika Rembrandta „Pejzaż z trzema drzewami”.

Na wystawie w Galerii Imaginarium Maciejewska nie tylko pokazuje wyniki własnego artystycznego śledztwa – na wystawie będzie można zobaczyć prace artystki wykonane w oparciu o dokumentację „Pejzażu z trzema drzewami” w tym po raz pierwszy wideo rejestrujące akcję przeprowadzoną w Amsterdamie w 2016 r. Swoje miejsce znajdą również prace powstałe w wyniku dalszych poszukiwań. Artystka kieruje tu pytanie o motyw ukryty przede wszystkim do odbiorców. Dzieli się z nimi wynikami przeprowadzonego przez siebie dochodzenia, ale przede wszystkim prowokuje do sformułowania własnych wniosków, stawiając pytanie o obiektywność percepcji. Dużą część wystawy zajmie rozwijająca się w czasie jej trwania instalacja, której ostateczny kształt zależeć będzie od aktywności osób zwiedzających ekspozycję, bowiem podczas trwania wystawy powstawać będą także nowe elementy pracy.   

Aktualne wydarzenia Sztuka
DataWydarzenieMiejsce
2017-03-31
-
2017-07-02
BODY WORLDS & The Cycle of Life PORT ŁÓDŹ (obok sklepu Saturn) Łódź, ul. Pabianicka 245
2017-06-03Dzień Dziecka w Muzeum FabrykiMuzeum Fabryki w Manufakturze Drewnowska 58
Zobacz inne wydarzenia
 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.
FB dlaMaturzysty.pl reklama