Akty prawne - Prawo

Pisma procesowe wysyłane przez internet? Zobaczcie, co się zmieni w 2016 roku [WIDEO]
Pisma procesowe wysyłane przez internet? Zobaczcie, co się zmieni w 2016 roku [WIDEO] 2016-03-04 09:18:37

Od września 2016 roku składanie pism procesowych będzie możliwe przez internet, a postępowanie dowodowe będzie mogło być przeprowadzone z wykorzystaniem środków komunikacji na odległość.

Uwaga! Tradycyjne zwolnienie lekarskie zastąpi... [WIDEO]
Uwaga! Tradycyjne zwolnienie lekarskie zastąpi... [WIDEO] 2015-12-09 09:08:05

Nowy system wystawiania zwolnień lekarskich będzie znacznie szybszy od tradycyjnego.

Uwaga! Zmiany w prawach autorskich [WIDEO]
Uwaga! Zmiany w prawach autorskich [WIDEO] 2015-10-02 11:53:11

Nowelizacja ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych pozwoli na dostosowania polskich przepisów do wymogów prawa unijnego.

Nowa ustawa o zdrowiu publicznym niebawem! Przeczytaj, jakie korzyści zyska pacjent [WIDEO]
Nowa ustawa o zdrowiu publicznym niebawem! Przeczytaj, jakie korzyści zyska pacjent [WIDEO] 2015-09-30 12:28:24

Opracowywana ustawa o zdrowiu publicznym ma być szansą na stworzenie międzyresortowej instytucji, która zajmie się ochroną zdrowia Polaków.

reklama Nowelizacja MdM weszła w życie
Nowelizacja MdM weszła w życie 2015-09-16 11:21:54

Największe korzyści wynikające z nowelizacji odczują rodziny z przynajmniej trójką dzieci.

Uwaga! Nowe przepisy w sprawie upadłości spółek [WIDEO]
Uwaga! Nowe przepisy w sprawie upadłości spółek [WIDEO] 2015-09-14 08:08:04

Od nowego roku wejdą w życie znowelizowane przepisy prawa upadłościowego, które rozszerzają odpowiedzialność za nieterminowe zgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości spółki na prokurentów i osoby zarządzające nią nieoficjalnie.

Ceny książek będą niższe. Nowa ustawa zakończy wojny cenowe [WIDEO]
Ceny książek będą niższe. Nowa ustawa zakończy wojny cenowe [WIDEO] 2015-09-03 08:34:14

Nowe przepisy mają ukrócić wojnę cenową między księgarniami, na czym zyskają przede wszystkim te mniejsze i autorskie, które często przegrywały walkę o klienta z dużymi sieciami.

Jesteś na urlopie? Nie musisz odbierać telefonów z pracy [WIDEO]
Jesteś na urlopie? Nie musisz odbierać telefonów z pracy [WIDEO] 2015-08-19 07:42:17

Aby uniknąć kłopotliwych sytuacji, warto wcześniej wdrożyć dobre praktyki w firmie.

Brak zdjęcia
Kodeks cywilny 2010-10-22 12:05:21

Kodeks cywilny.

Brak zdjęcia
Kodeks karny 2010-10-22 12:04:17

Kodeks karny.

Ostatnio czytane
Uwaga! Tradycyjne zwolnienie lekarskie zastąpi... [WIDEO]
Uwaga! Tradycyjne zwolnienie lekarskie zastąpi... [WIDEO] 2015-12-09 09:08:05

Nowy system wystawiania zwolnień lekarskich będzie znacznie szybszy od tradycyjnego.

Nowa ustawa o zdrowiu publicznym niebawem! Przeczytaj, jakie korzyści zyska pacjent [WIDEO]
Nowa ustawa o zdrowiu publicznym niebawem! Przeczytaj, jakie korzyści zyska pacjent [WIDEO] 2015-09-30 12:28:24

Opracowywana ustawa o zdrowiu publicznym ma być szansą na stworzenie międzyresortowej instytucji, która zajmie się ochroną zdrowia Polaków.

Popularne
Uwaga! Zmiany w prawach autorskich [WIDEO]
Uwaga! Zmiany w prawach autorskich [WIDEO] 2015-10-02 11:53:11

Nowelizacja ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych pozwoli na dostosowania polskich przepisów do wymogów prawa unijnego.

reklama Nowelizacja MdM weszła w życie
Nowelizacja MdM weszła w życie 2015-09-16 11:21:54

Największe korzyści wynikające z nowelizacji odczują rodziny z przynajmniej trójką dzieci.