BRANŻE
ID:218407

Tokarz narzędziowy (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: GELT/LOD/0615

Opis stanowiska:

OBOWIĄZKI:
  • wykonywanie różnorodnych prac tokarskich: toczenie powierzchni walcowych, stożkowych i czołowych, toczenie gwintów, przecinanie, roztaczanie otworów,
  • dobór i stosowanie optymalnych parametrów skrawania i narzędzi,
  • praca z dokumentacją techniczną oraz technologiczną obrabianych przedmiotów,
  • podstawowa kontrola jakościowa wykonanych części, w tym wykonywanie pomiarów warsztatowych.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych elementów maszynowych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr),
  • znajomość zasad doboru i właściwości podstawowych materiałów konstrukcyjnych,
  • samodzielność w tworzeniu założeń i planowaniu prostych technologii wykonawczych zwłaszcza znajomość technologii procesu toczenia,
  • znajomość budowy i zasad eksploatacji tokarki.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • zatrudnienie w dużej, renomowanej firmie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.