BRANŻE
ID:238206

Technik utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000Fb99mAAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Łódź

Data publikacji: 2018-01-31

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • ustalanie przyczyny awarii i naprawa urządzeń produkcyjnych,
  • konserwacja i regulowanie pracy maszyn,
  • wymiana drobnych elementów mechanicznych urządzeń,
  • współpraca przy instalacji nowych urządzeń,
  • przeprowadzanie testów,
  • modyfikacje istniejących maszyn i urządzeń,
  • zapewnienie podstawowego wsparcia w obszarze infrastruktury komputerów i drukarek.
Wymagania:
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wykształcenie techniczne,
  • wiedza z obszaru automatyki przemysłowej,
  • wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki, elektroniki, automatyki i mechaniki,
  • znajomość programu MS Office,
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do soboty,
  • mile widziana znajomości języka angielskiego.
Oferujemy:
  • szkolenia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premie,
  • kartę sportową,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • dodatki na święta,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • narzędzia niezbędne do pracy.

Obowiązki:ustalanie przyczyny awarii i naprawa urządzeń produkcyjnych,
konserwacja i regulowanie pracy maszyn,
wymiana drobnych elementów mechanicznych urządzeń,
współpraca przy instalacji nowych urządzeń,
przeprowadzanie testów,
modyfikacje istniejących maszyn i urządzeń,
zapewnienie podstawowego wsparcia w obszarze infrastruktury komputerów i drukarek.

Wymagania: zaangażowanie w wykonywaną pracę,
wykształcenie techniczne,
wiedza z obszaru automatyki przemysłowej,
wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki, elektroniki, automatyki i mechaniki,
znajomość programu MS Office,
dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do soboty,
mile widziana znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:szkolenia,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
premie,
kartę sportową,
prywatną opiekę medyczną,
ubezpieczenie na życie,
dofinansowanie do wczasów,
dodatki na święta,
pracę w międzynarodowym środowisku,
narzędzia niezbędne do pracy.