BRANŻE
ID:238594

Specjalista ds. zaopatrzenia

Numer referencyjny: a0t5800000FbU3wAAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • badanie i usprawnianie wewnętrznych procedur,
  • dostarczanie raportów i analiza danych,
  • zrozumienie strategii i praca nad inicjatywami zespołu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność obsługi programu MS Excel, MS Outlook,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość j. angielskiego na dobrym poziomie (w mowie i piśmie),
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w grupie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Obowiązki:badanie i usprawnianie wewnętrznych procedur,
dostarczanie raportów i analiza danych,
zrozumienie strategii i praca nad inicjatywami zespołu.

Wymagania:wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
wysokie zdolności analityczne,
umiejętność obsługi programu MS Excel, MS Outlook,
bardzo dobra organizacja pracy,
znajomość j. angielskiego na dobrym poziomie (w mowie i piśmie),
umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w grupie.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.