BRANŻE
ID:208231

Promotor/Promotorka

Numer referencyjny: PROM/LOD/0414

Opis firmy:

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • promowanie towaru,
  • uzupełnianie asortymentu,
  • dbałość o ekspozycję i wizerunek reprezentowanej firmy,
  • rozdawanie ulotek.

Oczekujemy:

  • status studenta - warunek konieczny,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • dyspozycyjność do pracy w weekendy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • orientacja na osiąganie rezultatów,
  • motywacja do pracy,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • pracę w weekendy,
  • profesjonalne szkolenia w zakresie promowanych produktów,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.