BRANŻE
ID:230838

PRACA W LODZIARNI MOBILNEJ CHERRY

Opis firmy:

 Lodziarnia Cherry-  Lody zgodne z naturą

Każdego roku , od  kwietnia do października nasza mobilna, nowoczesna lodziarnia na kolkach jest obecna podczas  wielkiej ilości imprez plenerowych , uczestniczy i umila obchody , rocznice, wesela, festyny, pikniki i inne uroczystości ,sprzedając swoim niezliczonym Klientom ponad 66 smaków podstawowych i drugie tyle smaków PRIME ,tradycyjnych i wyrafinowanych, najwyższej jakości lodów rzemieślniczych .

 Nasza misja jest tworzenie fantastycznych, prawdziwych lodów, które zadowolą  każde najbardziej wymagające podniebienie ! Smacznych i naturalnych, robionych na bazie świeżych składników. Nasze lody i sorbety są w 100% naturalnym produktem bez sztucznych dodatków. Głównymi składnikami lodów mlecznych są: mleko, śmietana oraz owoce i bakalie. Sorbety charakteryzują się bogatą zawartością owoców sięgającą 80% wsadu. Tworzymy je z najlepszych owoców dostępnych na rynku Sami jesteśmy smakoszami naszych lodów naturalnych dlatego codziennie dbamy o ich najwyższą jakość i powtarzalność. Zadowolenie Klientów jest dla nas najwyższą wartością i zwiastunem kolejnych wspólnych spotkań. Sceptyków przekonamy, wymagających rozsmakujemy, smakoszy zaskoczymy! Lody dostępne w Lodziarni Cherry są wytwarzane tradycyjnymi rzemieślniczymi metodami

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników do mobilnej lodziarni Cherry

z tradycyjnymi lodami rzemieślniczymi

Szukamy pracowitych ,dyspozycyjnych i sumiennych osób, studentów  do pracy w naszej atrakcyjnej lodziarni, w miesiącach  od kwietnia do września. Gwarantujemy dobry zarobek wraz z możliwością uczestnictwa w wielu imprezach , koncertach i masowych eventach w Łodzi i regionie. Doświadczenie w gastronomii lub przynajmniej umiejętność odróżnienia śliwki od truskawki będą mile widziane. Praca w mobilnej lodziarni to niemonotonne , pełne wyzwań zajęcie ,polegające na jeździe  nowocześnie i profesjonalnie urządzonym Fiatem Ducato oraz sprzedażą lodów naturalnych najwyższej jakości.

 Opis możliwych stanowisk: sprzedaż lodów gałkowych połączona z obsługa kasy fiskalnej, samodzielne stanowisko handlowca połączone z kierowcą mobilnej lodziarni, kierowca lodowozu –praca kierowana jest do Pań i Panów.

Oczekujemy:

Wymagania: dyspozycyjność, konsekwentność, pracowitość, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, kultura osobista gotowość do pracy w systemie zmianowym, praca w weekendy  . Najchętniej widziane będą osoby sympatyczne, o miłej aparycji ,otwarte, komunikatywne i szybkie, lubiące kontakt z ludźmi i posiadające chęć do pracy oraz osiągania dobrych zarobków. Zatrudniamy tylko uczciwych i rzetelnych pracowników, którzy potrafią zadbać o satysfakcję naszych Klientów i budować z nami pozytywny wizerunek Firmy.

W przypadku samodzielnego stanowiska , oprócz ww wymagań konieczna jest  kreatywność i przedsiębiorczość oraz  dobre i praktyczne  umiejętności kierowania pojazdem do 3,5 t.

Oczekujemy: aktualna książeczka sanitarno –epidemiologiczna , ukończone 18 lat,

Oferujemy:

Oferujemy :przejrzysty  system premiowy, zależny od wyników i stanowiska , stabilną pracę w oparciu o dobrą markę i świetny naturalny produkt , uczciwe terminowe wynagrodzenie .Zapewniamy podstawowe szkolenie stanowiskowe