BRANŻE
ID:238411

Konstruktor/Projektant przemysłowych oczyszczalni ścieków (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000FbN5UAAV

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Łódź

Data publikacji: 2018-02-13

Branża: Inne, Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
  • samodzielne projektowanie przemysłowych oczyszczalni ścieków (możliwość potwierdzenia tego własnymi projektami),
  • zarządzanie projektem podczas całego procesu jego realizacji,
  • uzgodnienia techniczne z klientem,
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej,
  • współpraca z dostawcami, podwykonawcami, zaopatrzeniem,
  • nadzór projektancki nad wykonywanymi wyrobami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe,
  • umiejętność projektowania procesu i obiektów oczyszczalni ścieków,
  • znajomość procesów oczyszczania ścieków,
  • znajomość specjalistycznego oprogramowania służącego do projektowania 2D i 3D (AutoCAD, Inventor itp.),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne kontakty klientami, oraz czytanie dokumentacji technicznej),
  • gotowość do odbywania delegacji krajowych i zagranicznych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę plus system prowizyjny uzależniony od indywidulanych wyników,
  • samodzielne stanowisko,
  • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:samodzielne projektowanie przemysłowych oczyszczalni ścieków (możliwość potwierdzenia tego własnymi projektami),
zarządzanie projektem podczas całego procesu jego realizacji,
uzgodnienia techniczne z klientem,
opracowywanie dokumentacji wykonawczej,
współpraca z dostawcami, podwykonawcami, zaopatrzeniem,
nadzór projektancki nad wykonywanymi wyrobami.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe,
umiejętność projektowania procesu i obiektów oczyszczalni ścieków,
znajomość procesów oczyszczania ścieków,
znajomość specjalistycznego oprogramowania służącego do projektowania 2D i 3D (AutoCAD, Inventor itp.),
komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne kontakty klientami, oraz czytanie dokumentacji technicznej),
gotowość do odbywania delegacji krajowych i zagranicznych.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę plus system prowizyjny uzależniony od indywidulanych wyników,
samodzielne stanowisko,
odpowiedzialne stanowisko w stabilnej firmie,
możliwość rozwoju zawodowego.