BRANŻE
ID:234294

Brygadzista produkcji (m/k)

Numer referencyjny: BPT/WAW/0617

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Łódź

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • nadzór nad procesem produkcyjnym,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej (w tym rozliczanie zleceń produkcyjnych w systemie komputerowym),
  • przygotowanie zamówień surowca u dostawcy (poprzez współpracę z działem zaopatrzenia),
  • organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu (w tym rozliczenie pracowników z wykonanej pracy),
  • nadzór nad terminowością produkcji,
  • kontrola wydajności pracy pracowników produkcyjnych na poszczególnych stanowiskach,
  • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i przepisów BHP,
  • koordynacja prac produkcyjnych z dyrektorem produkcji.

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zdolności w zarządzaniu podległym zespołem,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • decyzyjność,
  • chęć uczenia się i rozwoju,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym,
  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy nie przez agencję,
  • możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych.