Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Skaza + Eternal Fever

Kiedy2018-01-24
GdzieNew York
Łódź
Skaza + Eternal Fever

Już w lutym 2018 roku ekipy Skaza oraz Eternal Fever dostarczą do New York - Klub Muzyczny solidną porcję dobrego metalowego grania w różnych odsłonach!

SKAZA - Zespół powstał w 2010r. we Wrocławiu. Ich muzyka to czerpiący inspirację z wielu podgatunków metal – w większości melodyjny, łączący czyste wokale i growle, oraz wykorzystujący orkiestracje symfoniczne. W 2011r. zespół nagrał 2-utworowe demo. Następnie skupił się na zdobywaniu doświadczenia w graniu na żywo oraz pracy nad nowym materiałem. W 2016r. zespół nagrał i wydał samodzielnie swój debiutancki album "Art Declined".

Eternal Fever powstało w październiku 2011 z inicjatywy czwórki brudasów, kumpli od piaskownicy, Thomsa, Vaidy, Chaskiego i Pansja, oraz Kowala, który zdecydował się zająć wokalem i gitarą.
Rok później, po zebraniu odpowiedniej ilości materiału EF wydało demo Anger Management, zawierające sześć pierwszych utworów, które napisali, wszystkie w klimacie staroszkolnego thrashu.
Po 2013 nastąpił rozłam i kolejno z zespołu odeszli Chaski i Pansjo. Basistę zastąpił na jakiś czas Seba Grzelak. W 2014 z zespołu odszedł Thoms, przez jakiś czas EF tkwił w stanie zawieszenia, do momentu gdy pod koniec roku dołączył Radek Radosny Nastarowicz na gitarę i Michał Mike Tyczyński na bas.
Po dwóch latach wspólnego pisania i koncertowania EF nagrali EPkę De-Effect, którą wypuszczono oficjalnie w 2017.
Obecnie Eternal Fever koncertuje i pisze materiał na kolejne wydawnictwo.

Start : 18:00
Bilety: 10 PLN

 

 

Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiejsce
2018-04-22Kortez - ŁódźWytwórnia, Łąkowa 29
2018-06-03Polska Noc Kabaretowa 2017 - RadomAmfiteatr, Parkowa 1, Radom
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama