Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

XVII Łódzkie Targi Edukacyjne

Kiedy2014-03-13
Do kiedy2014-03-14
GdzieHala EXPO-ŁÓDŹ

Fot: Jacek Sokal



Zdjecie nr 1046179
Zdjecie nr 1046180
Zdjecie nr 1046181
Zdjecie nr 1046182
Zdjecie nr 1046183
Zdjecie nr 1046184
Zdjecie nr 1046185
Zdjecie nr 1046186
Zdjecie nr 1046187
Zdjecie nr 1046188
Zdjecie nr 1046189
Zdjecie nr 1046190
Zdjecie nr 1046191
Zdjecie nr 1046192
Zdjecie nr 1046193
Zdjecie nr 1046194
Zdjecie nr 1046195
Zdjecie nr 1046196
Zdjecie nr 1046197
Zdjecie nr 1046198
Zdjecie nr 1046199
Zdjecie nr 1046200
Zdjecie nr 1046201
Zdjecie nr 1046202
Zdjecie nr 1046203
Zdjecie nr 1046204
Zdjecie nr 1046205
Zdjecie nr 1046206
Zdjecie nr 1046207
Zdjecie nr 1046208
Zdjecie nr 1046209
Zdjecie nr 1046210
Zdjecie nr 1046211
Zdjecie nr 1046212
Zdjecie nr 1046213
Zdjecie nr 1046214
Zdjecie nr 1046215
Zdjecie nr 1046216
Zdjecie nr 1046217

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama