Kino
Pokaz specjalny filmu "Atak Paniki" w towarzystwie gwiazd

Pokaz specjalny filmu "Atak Paniki" w towarzystwie gwiazd

  • 2018-01-20, , godzina 20:00
  • Multikino Łódź, Łódź

Opis

Multikino przy ul. Piłsudskiego w Łodzi zaprasza na uroczysty pokaz komedii „Atak Paniki” z udziałem twórców, który odbędzie się dzień po oficjalnej premierze filmu, czyli 20 stycznia o godz. 20:00.

W specjalnym pokazie udział wezmą: producent Jan Kwieciński, reżyser Paweł Maślona (serial „Mąż czy nie mąż”, scenarzysta filmów „Demon”, „Magma”), występujące w filmie: Ola Pisula („Jestem mordercą”, „Planeta Singli”, seriale: „Wojenne dziewczyny”, „Bodo”) i Julia Wyszyńska (seriale: „Na dobre i na złe”, „Czas honoru”), a także aktorzy Artur Żmijewski („Najlepszy”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Mój rower”, serial „Ojciec Mateusz”) i Bartek Kotschedoff („Historia Roja”, seriale: „Bodo”, „Druga szansa”, „Wataha”).  

Po uroczystej projekcji widzowie zostaną zaproszeni do wspólnej rozmowy z gośćmi specjalnymi na temat obejrzanej produkcji.

Bilety na pokaz filmu „Atak Paniki” można zakupić już od 9 stycznia w kasie Multikina Łódź, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.


Mapa

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Sejf
James Franco w horrorze o tajemniczym skarbcu [WIDEO]

Zobacz polski zwiastun filmu "Sejf".

WieÅźa. Jasny dzieÅ„
"Wieża. Jasny dzień" Jagody Szelc z międzynarodową premierą na Berlinale

Film będzie pokazywany w prestiżowej sekcji FORUM podczas 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.