Zmień miasto
Juwenalia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2016

2016-05-24

Znane są już pierwsze zespoły, które wystąpią na tegorocznych Juwenaliach Politechniki Łódzkiej. Na scenie 3. oraz 4. czerwca pojawią się między innymi artyści tacy jak: Quebo, Zeus, Mancheter, Gooral oraz Ras Luta.

Wśród gwiazd nie zabraknie również łódzkich zespołów. Po raz kolejny w PKSie, czyli Przeglądzie Kapel Studenckich, od lat towarzyszącemu Juwenaliom Łódzkim, wybrano grupy muzyczne, które podczas dni koncertowych wystąpią na scenie. W tym roku będą to 4 zespoły z największą ilością głosów zebranych podczas internetowego głosowania na facebooku.

Poza koncertami, studentów Politechniki Łódzkiej czeka sportowa rywalizacja. W środę 1 czerwca, rozpocznie się ona zmaganiami wydziałów. Żacy będą mogli zmierzyć się między innymi w takich konkurencjach jak: limbo, rzut kokosem do celu oraz strzelanie z łuku. Natomiast dzień później, w czwartek odbędzie się bieg na orientację, sprawdzający nie tylko zdolność rozeznania się w terenie, ale również wiedzę uczestników z ogólnego zakresu. Tego samego dnia rozgrywane będą mecze w siatkówkę na sali wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności, które są stałą konkurencją zmagań wydziałów.

Dokładany Line-up wraz z godzinami dotyczący wydarzeń oraz koncertów na Juwenaliach Politechniki Łódzkiej 2016 pojawi się niebawem.

Wszelkie informacje dotyczące programu na bieżąco będą uaktualniane na stronie Juwenaliów Politechniki Łódzkiej http://juwenalia.p.lodz.pl/ lub na FanPage’u wydarzenia https://www.facebook.com/juwenalialodz/

 

ip

 

Komentarze i opinie

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

dodaj komentarz
 
 

Weź udział w nowej edycji konkursu na juwenaliowe zdjęcie roku.
Wygraj tablet i wiele innych nagród!

 

Imprezy

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama